Team

Ons bedrijf zou niet kunnen bestaan zonder een hardwerkend, enthousiast en gezellig team. 

Op deze pagina zijn al onze medewerkers terug te vinden. Iemand nodig of gewoon benieuwd wie toch altijd de telefoon op neemt? Dat ziet u hier!

portret-saarlucon-michel-saarloos

Michel Saarloos

C.E.O

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 12 93 55 55
E-mail michel@saarlucon.com
Nico

Nico Luiten

C.E.O. Luiten Greenhouses

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail info@saarlucon.com
Richard

Richard Luiten

C.F.O

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail info@saarlucon.com
michelbwebsite

Michel Beckerman

Business & Finance Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail m.beckerman@luiten-greenhouses.com
portret-saarlucon-oscar-nijman

Oscar Nijman

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 53 32 64 81
E-mail o.nijman@saarlucon.com
portret-luiten-greenhoues-twan-leurs

Twan Leurs

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6-20 01 97 47
E-mail twan@saarlucon.com
Ruudwebsite

Ruud den Engelsman

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 13 67 91 06
E-mail ruud@luiten-greenhouses.com
Gerrit

Gerrit Drankier

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 51 19 55 26
E-mail gerrit@luiten-greenhouses.com
Kick

Kick Jansen

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 53 23 78 45
E-mail kick@luiten-greenhouses.com
Ronald

Ronald Kloppenburg

Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 12 93 55 57
E-mail ronald@luiten-greenhouses.com
GSklein

Gerrit Staal

Junior Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 86 87 18 40
E-mail g.staal@luiten-greenhouses.com
TBklein

Tiemo Bodemann

Junior Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail tiemo@luiten-greenhouses.com
carla.150x162x1

Carla Kevenaar

Assistent Sales Manager

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail carla@luiten-greenhouses.com
Henkwebsite

Henk Post

Calculator

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail henk@saarlucon.com
Jeffrey

Jeffrey Arends

Calculator

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail jeffrey@luiten-greenhouses.com
ed.150x162x1

Edwin van der Stelt

Tekenaar / Werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail edwin@saarlucon.com
Wimwebsite

Wim Ketting

Inkoper / Werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail wim@saarlucon.com
NicovdE

Nico van der Ende

Werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail nende@saarlucon.com
Mitchel

Mitchel van Rijsoort

Service Coördinator / Werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail mitchel@luiten-greenhouses.com
yuri-1.150x162x1

Yuri Reyntjes

Werkvoorbereider

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail yuri@luiten-greenhouses.com
Rene

Rene van de Heuvel

Inkoper

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail rene@luiten-greenhouses.com
Martin

Martin van der Kooij

Tekenaar

Tel +44 (0)7816 983803
E-mail martin@hbsdesigns.co.uk
Robin

Robin van Rijsoort

Tekenaar

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail robin@luiten-greenhouses.com
RGklein

Ramon Gouka

Uitvoerder

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 11 27 40 02
E-mail ramon@saarlucon.com
Willem

Willem Arends

Uitvoerder

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
Mob +31 (0)6 - 46 33 46 73
E-mail willem@luiten-greenhouses.com
marionwebsite-4.150x162x1

Marion Fois - Nonnenbroich

Financieel en logistiek medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail marion@saarlucon.com
portret-luiten-greenhouses-yvonne-de-vreede.150x162x1

Yvonne de Vreede

Financieel en logistiek medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail yvon@luiten-greenhouses.com
lizzysite.150x162x1

Lizzy van der Hoeven

Marketing- en communicatie medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail lizzy@luiten-greenhouses.com
mowebsite.150x162x1

Monique Andela

Administratief medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail monique@luiten-greenhouses.com
marleen-louwers-klein-2.150x162x1

Marleen Louwers

Administratief medewerker

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail marleen@luiten-greenhouses.com
Patricia

Patricia van der Meer - van 't Wout

Administratief medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail patricia@luiten-greenhouses.com
Mariska

Mariska Stijger - van Marrewijk

Administratief medewerkster

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail mariska@luiten-greenhouses.com
jeffwebsite.150x162x1

Jeffrey Hamel

Monteur Machine- en wagenpark

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail info@luiten-greenhouses.com
mike-de-ridder-klein-1.150x162x1

Mike de Ridder

Monteur Machine- en wagenpark

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail info@saarlucon.com
Theo

Theo van de Wetering

Hoofd Magazijn

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail info@luiten-greenhouses.com
mikewebsite.150x162x1

Mike van Noort

Magazijnmedewerker

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail info@luiten-greenhouses.com
janwebsite-1.150x162x1

Jan van Dijk

Magazijnmedewerker

Tel +31 (0)174 - 62 64 96
E-mail info@luiten-greenhouses.com